top of page

אודות מרכז זה הזמן והגישה הטיפולית 

זה הזמן איור.png

החזון שלנו במרכז "זה הזמן" הוא להנגיש את הקנאביס לאנשים מבוגרים בתהליך מדויק שמתאים להם ולצרכיהם המיוחדים כדי שיוכלו להינות מטיפול מוצלח ולשפר את איכות חייהם בעזרתו.

למה? קנאביס יכול לחולל שינויים מרחיקי לכת בחייו של אדם, בהקלה עם התמודדויות פיזיות ונפשיות והוא משפר את איכות החיים בדרכים רבות לאנשים במצב של כאב. אבל כיום, לאחר עשרות שנים שבהן צמח הקנאביס נירשם בתודעה כ"סם מסוכן", אנשים רבים ובעיקר מבוגרים חוששים להיעזר בצמח על מנת לקבל הקלה לחיים. הסטיגמה השלילית, הפחדים וחוסר הידיעה גורמים למתח וחוסר נחת ואלו פוגעים בהצלחת הטיפול.

במרכז זה הזמן אנו מתמודדים עם הסטיגמה והחששות ופועלים למקסם את הצלחת הטיפול בקנאביס שיסייע בצורה רחבה ולא יהפוך לעוד תרופה ללא שימוש שמונחת 'סתם' בארון התרופות.

איך אנחנו עושים זאת?

לכל אדם סיפור חיים ובעיות משלו. משם אנחנו מתחילים את התהליך על מנת ליצור חיבור מיטיב ומשמעותי עם הקנאביס. אנחנו מיישמים קשר אישי לכל מטופל ומכבדים את סיפורי החיים שנפרסים מולנו.

כאשר שומרים על רצף טיפולי בתהליך מסודר עם זמינות מלאה עבור המטופלים וקשר יום יומי, נוצר חיבור נכון עם הקנאביס ואז ניתן לראות תוצאות חיוביות בטיפול מהקלה באיכות השינה, דרך הקלה במצב הרוח, להקלה בכאבים, להקלה במתח הנפשי ועוד...


טיפול בקנאביס רפואי שונה לחלוטין מטיפול תרופתי ובעידן שבו אנחנו מקבלים תרופות מרשם רבות, במרכז זה הזמן גילינו את הצורך לבנות תפיסה חדשה עם הטיפול בקנאביס רפואי, תפיסה שבה לאנשים יש מרחב בטוח לפעול ולקבל החלטות באופן עצמאי לפי תחושתם האישית על מנת להביא הקלה לחייהם.

משרדי המרכז ממוקמים בהררית ואנו מציעים את שירותינו בכל רחבי הארץ

מרכז זה הזמן - טיפול בקנאביס רפואי לגיל השלישי
קצת עלינו

צוות הנהלה

החיבור המקצועי והאישי למטופלים נותן תחושה תומכת ו"משפחתית" בה המטופלים מרגישים בטוחים ועטופים.  ליווי צמוד וזמינות מלאה לכל נושא שעולה ביחס לטיפול מורידים מהלחץ הנפשי שהמטופלים ובני משפחתם נמצאים בו על ידי הרגשת החום, התמיכה והמחויבות של הצוות להצלחת הטיפול.

אביטל לוי (מנהלת אדמיניסטרטיבית) :

במהלך שירותה הצבאי שירתה אביטל כקצינת מבצעים בחיל הים והשתתפה בבניית תכנית האימונים השנתית לכל החייל. לאחר שהשתחררה עבדה כמנהלת אדמיניסטרטיבית בחברת מחשבים, ולאחר המעבר לגליל הקימה וניהלה אדמיניסטרטיבית בפועל שתי מסעדות מצליחות. במקביל הייתה מעורבת באופן פעיל בליווי וקידום אנשים מבוגרים בקהילה בכדי לסייע להם בגישה ובמימוש של זכויותיהם הרפואיות לצד תמיכה והתאמה אישית לצרכים האישיים של כל אדם.

היא קיבלה הסמכה לטיפול בקנאביס רפואי מעמותת "מעלה", מרכז שיקומי שממשיך לתמוך בחולי קנאביס רפואי. היא סיימה את הקורס בהצטיינות. כעת היא מעניקה סיוע לאנשים, יוצרת תהליך מותאם עבורם תוך הקפדה ותשומת לב רבה לקראת הצלחתו. כחלק מהתהליך היא מפתחת קשר הדוק ומתמשך עם המטופלים ומעניקה להם הדרכה ותמיכה צמודים. 

בנוסף, היא מטפלת  מוסמכת במתודולוגיית הקונסטלציה המשפחתית, המשמשת כדי לסייע לאנשים לזהות את מקור המאבקים שלהם ולקבל החלטות על סמך חוכמתם ובטחונם הפנימי.

אביטל היא מנהלת האדמיניסטרציה והשיווק במרכז "זה הזמן" וממשיכה להגדיל את מספר המטופלים ושיתופי פעולה עם ארגונים וחברות בתחום. 

אביטל לוי - מרכז זה הזמן

אורי לוי (אחראי תהליכים):

לאורי קריירה ענפה שהחלה עם פרישתו מצה"ל לאחר שירות כחובש קרבי בחטיבת גבעתי. לאחר שעזב את הצבא, יצא אורי לעולם מערכות המידע, ושימש כמתכנת מערכות מידע הן בבנק הפועלים והן בבזק במשך למעלה מעשור. לאחר תקופה זו עבר אורי לתפקיד ניהולי כשותף והיה אחראי על ניהול 16 עובדים וצוותי עבודה וכאחראי תקציבי פרויקטים. 

בסופו של דבר, אורי החליט לפרוש מתעשיית ההייטק והעביר את משפחתו לגליל.

אורי נכנס לעולם השירותים הטיפוליים עם קבלת תעודת הידרותרפיסט מוסמך והחל לספק טיפולים אישיים לאנשים שמתגברים על מגוון אתגרים פיזיים. לאחר מספר שנים הפך למדריך מוסמך בשיטת קונסטלציה משפחתית.

את ההסמכה לטיפול בקנאביס רפואי הוא קיבל מאגודת המרכז השיקומי "מעלה" לתמיכה וטיפול בקנאביס רפואי.

כיום אורי אחראי על פיקוח וניהול תהליכי טיפול של מטופלים לצד קליטת מטופלים חדשים ובניית תוכניות טיפול מקיפות.

אורי לוי - מרכז זה הזמן

יועצים מקצועיים 

זה הזמן איור.png

ד"ר אמוץ זיו-אב - ביולוג בעל תואר ראשון, שני ודוקטורט בביולוגיה מטעם אוניברסיטת בר אילן ופוסט דוקטורט מאוניברסיטת סטנפורד בקליפורניה.

תחום ההתמחות שלו הינו ביולוגיה תאית ומולקולרית והיישום שלהם בחיי היומיום ובעיקר בהשפעת התזונה ואורח החיים על חיידקי המעיים ועל הגוף ככלל. במהלך עבודתו חקר את השפעת הקנאביס הרפואי על סוכרת

ד"ר אמוץ זיו-אב

מלי בר-שירה ND - נטורופטית בעלת 15 שנות ניסיון המתמחה בבריאות האישה ומערכת העיכול, ייעוץ וליווי תזונתי ושינוי דפוסים והרגלים מזיקים. 

מתמקדת בגישות טבעיות והוליסטיות לבריאות וריפוי, תוך התייחסות לגוף כמערכת משולבת אחת. מלי משלבת  שיטות ריפוי מסורתיות עם ידע מדעי מודרני לקידום בריאות ברמה הפיזית, הרגשית והרוחנית ומטפלת במגוון מצבים כרוניים ואקוטיים, כולל בעיות עיכול, בעיות בריאות הנפש, עייפות, אלרגיות ועוד.

מלי בר-שירה ND - נטורופטית

אהובית רוטמן - אחות הוספיס ביתי היא המספקת טיפולי חמלה לחולים המתמודדים עם מחלה סופנית. בתפקידה היא משמשת כמקור לנחמה ותמיכה, ומעניקה תמיכה רגשית ומעשית למטופל ולמשפחתו. אהובית משתפת פעולה באופן הדוק עם רופא המטופל כדי ליצור תכנית טיפול פרטנית המותאמת לצרכיו האישיים של המטופל.

אהובית רוטמן - אחות הוספיס ביתי

מטופלים מספרים על תהליכי הליווי שלנו

דוד זלצמן

תודה רבה  לכם על התוצאות המדהימות והמפתיעות של הטיפול. לאורך כל התקופה הייתם שם בשבילנו ונתתם לנו תחושה חמה ותומכת. אני מודה לכם בשמי ובשם אבי היקר על שלא ויתרתם ודחפתם קדימה.

ישר כח המשיכו לעשות טוב

זה הזמן איור.png
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page